0 800 307 555
0 800 307 555

Біржа Nasdaq отримала патент на блокчейн-систему зіставлення даних


Біржа Nasdaq отримала патент на блокчейн-систему зіставлення даних

Відомство з патентів і товарних знаків США затвердило патент біржі Nasdaq на блокчейн-систему зіставлення даних. Про це повідомляє CoinDesk.

Як зазначає видання, подана в лютому заявка описує систему передачі і реєстрації даних з використанням блокчейну для відстеження торгових і клірингових позицій. Опис патенту було опубліковано в серпні, авторами вказані шведи Йохан Толль і Фредрік Шеблум, вони ж виступили інвесторами.

У патенті описується дворівневий процес обробки транзакцій. Кожна транзакція реєструється в двох блоках, при цьому перший блок реєструє її на шляху від відправника до посередника, а другий – від посередника до місця призначення. Як зазначили автори патенту, технологія блокчейн допоможе зробити клірингові послуги ефективнішими.

“Було б бажано підвищити ефективність і швидкість клірингових послуг та розрахункового процесу в комп’ютеризованому середовищі. Тому сфера перебуває в пошуках поліпшених технологій і систем для реалізації цієї мети”, – сказано в заявці.

Раніше повідомлялося, що Nasdaq і шведська фінансова група SEB Group протестують блокчейн для фондів взаємних інвестицій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua