Мінфін США готовий допомогти Україні з реформою ДФС


Мінфін США готовий допомогти Україні з реформою ДФС

Помічник Державного секретаря США з питань Європи і Євразії Аарон Мітчелл планує свій перший закордонний візит в Україну найближчим часом.

Про це повідомили в Міністерстві фінансів України з посиланням на підсумки зустрічі з Мітчеллом міністра Олександра Данилюка в ході його візиту до Вашингтона (США) разом з послом України в США Валерієм Чалим.

За інформацією Мінфіну, це одна з перших зустрічей Мітчела з початку його роботи в Держдепартаменті США, що підтверджує пріоритетність України серед 50 країн, за співробітництво з якими він відповідальний.

Мінфін повідомив, що Мітчелл назвав Україну пріоритетом у зовнішній політиці США, відзначив прогрес у впровадженні структурних реформ в нашій країні, але при цьому нагадав про необхідність створення Антикорупційного суду. Також Мінфін повідомив, що в той самий день міністр Данилюк зі своїм заступником Юрієм Буцою зустрілися з міністром фінансів США Стівеном Мнучіном і його заступником з міжнародних справ Девідом Малпассом.

У ході цієї зустрічі сторони обговорили прогрес економічних реформ в Україні, виконання програми Міжнародного валютного фонду і успішний вихід нашої країни на міжнародні ринки капіталу.

За підсумками цієї зустрічі Мінфін США висловив готовність допомогти Україні у напрямі комплексної реформи Державної фіскальної служби. Крім того, як повідомив Мінфін, Данилюк провів зустріч зі спеціальним радником президента США з питань глобальної економіки і фінансів Метью Хаарсейгером. Під час цієї зустрічі сторони обговорили прогрес у співробітництві України з МВФ та реформи, необхідні для успішного завершення програми у 2019 році.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування