ШІ від Google перевершив людей в навчанні ШІ


ШІ від Google перевершив людей в навчанні ШІ

Створений компанією алгоритм в деяких випадках створює ПЗ машинного навчання краще від розробників-людей. В Google запевняють, що це дозволить збільшити число фахівців з машинного навчання, проте сторонні експерти побоюються, що така автоматизація, навпаки, призведе до безробіття серед розробників нейромереж.

Як з’ясувалося, ШІ може взяти на себе функції не тільки бухгалтерів чи юристів, а й висококваліфікованих розробників самого штучного інтелекту. У проекті AutoML («автоматизоване машинне навчання») дослідники Google навчили ПЗ машинного навчання створювати ПЗ машинного навчання, повідомляє WIRED.

Причому, в деяких випадках ШІ впорався зі створенням собі подібних краще від розробників-людей. Наприклад, навчений ШІ алгоритм встановив рекорд, правильно визначивши 82% показаних йому зображень. Ще більш показовими є результати в розпізнаванні декількох об’єктів на одному зображенні. Ця функція необхідна в системах доповненої реальності і безпілотних автомобілях. Так ось, автоматично генерований алгоритм правильно розпізнавав у середньому 43% об’єктів, тоді як кращий зі створених людьми ШІ показав результат в 39%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua