У Парижі заборонять бензинові і дизельні автомобілі


У Парижі заборонять бензинові і дизельні автомобілі

Франція взяла курс на екологію. До 2040 року країна має намір відмовитися від бензинових і дизельних машин. Однак Париж заборонить автомобілі з ДВЗ раніше. На кліматичному форумі мерія міста оголосила, що продажі автомобілів, оснащених традиційними двигунами, припиняться до 2030 року.

При цьому дизельні авто заборонять вже в 2024-му. Керівництво французької столиці планує, що до 2050 року Париж стане екологічно чистим містом. Аналогічні заходи приймуть ще в 3 містах країни.

З наступного року уряд Франції припинить надання пільг для дизельних автомобілів. Водночас фінансові стимули отримають покупці електрокарів.

Нині дизельні автомобілі складають близько 40% від загального обсягу продажів нових ТЗ у Франції, і місцеві автовиробники є одними з кращих на ринку дизельних моторів. Тим не менш, французькі автогіганти вже в курсі тенденції і активно впроваджують у розробку і просування “зелених” машин.

Читайте також: Німеччина планує заборонити продаж бензинових і дизельних авто

Тим часом британський Оксфорд оголосив, що обмежить бензинові і дизельні автомобілі – він стане першим містом Великобританії, яке піде на такий крок. Починаючи з 2020 року, на кількох вулицях у центральних районах міста будуть дозволені тільки електричні транспортні засоби, а до 2030 року майже всі історичні пам’ятки Оксфорда будуть доступні тільки для “електричок”. А нещодавно стало відомо, що Нідерланди офіційно заборонять продаж машин з ДВЗ до 2030 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Світ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua