Глава Світового банку: «Автоматизація вимагає інвестицій в людей»


Глава Світового банку: «Автоматизація вимагає інвестицій в людей»

У найближчому майбутньому люди зіткнуться з новою реальністю, в якій значна частина праці буде автоматизована. Президент Світового банку Джим Ен Кім побоюється, що людям доведеться занадто поспішно освоюватися в нових умовах. Однак вплинути на ситуацію можна вже зараз, якщо зробити ставку на освіту і охорону здоров’я.

Розвиток людського капіталу, в тому числі поліпшення освіти і медицини, допоможуть людям швидше адаптуватися до плину реальності, упевнений президент Світового банку Джим Ен Кім. Під час свого виступу в Нью-Йорку він поділився занепокоєнням з приводу просування автоматизації, яка позбавить людей мільйонів робочих місць. В першу чергу, вважає Кім, процес торкнеться працівників з низькою кваліфікацією.

Президент Світового банку безпосередньо пов’язує зростання людського капіталу та економічне зростання з підвищенням шансів на успіх в майбутньому. Однак світова економіка змінюється, а з нею змінюються і вимоги до працівників. «Точно відомо одне – хоч би якою була економічна ситуація, нам знадобляться люди, здатні до навчання. І потрібно вживати термінових заходів щодо інвестування в людей», – цитує Кіма видання.

Президент Світового банку відзначив, що в результаті такого підходу у людей зростають очікування, однак політика деяких країн може зруйнувати ці надії. «Якщо ваші прагнення ростуть, але при цьому можливостей зовсім немає, то виникає ризик конфлікту», – зазначив Кім.

Багато експертів визнають, що люди не встигають підготуватися до реалій четвертої промислової революції. Американські вчені пропонують створити індекс штучного інтелекту за аналогією з індексом споживчих цін, який допоможе своєчасно відстежувати темпи розвитку нових технологій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua