Кличко повідомив, коли розпочнеться опалювальний сезон у Києві


Кличко повідомив, коли розпочнеться опалювальний сезон у Києві

У Києві вже стартував опалювальний сезон, проте лише для шкіл, лікарень і дитсадків, натомість у житлові будинки тепло почне постачатися з понеділка, 16 жовтня.

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко.

“Ми розпочинаємо вмикати опалення, коли середньодобова температура на вулиці опускається нижче 8 градусів тепла. Зараз температура є вищою, тим не менше думки киян розділилися: частина просить увімкнути опалення, інші кажуть, що варто почекати та таким чином зекономити кошти”, – підкреслює столичний міський голова.

Зараз школи, лікарні та дитсадки підключаються за їхніми заявками. А з наступного понеділка, 16 жовтня, ми запускаємо систему опалення для подачі тепла у житлові будинки міста. Технологічно потрібно 7-10 днів, щоб система повністю запустилася та ефективно працювала”, – додав він.

Крім того, мер Києва наголосив, що має бути зниження ціни на газ для опалення дитсадків, шкіл і лікарень, відтак з відповідною заявою він звернувся до уряду.

“Сьогодні для бюджетних організацій ціна природного газу складає 7,9 тисяч гривень за тисячу кубометрів. У той же час, в тарифі на виробництво теплової енергії ціна природного газу складає 4,94 тисяч гривень за тисячу кубометрів. Виникає фінансова різниця вартості природного газу, для якої не передбачене джерело погашення. Це спричинить виникнення додаткових боргів теплопостачальних підприємств за спожитий природний газ міста Києва та поставить під загрозу стабільне й безпечне проходження опалювального сезону”, – пояснив Кличко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:КМДА
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування