«КрАЗ» повіз свої машини до США


«КрАЗ» повіз свої машини до США

«АвтоКрАЗ» вперше представив свою продукцію на виставці озброєнь Асоціації армії США «AUSA-2017», що проходить 9-11 жовтня у Вашингтоні. AUSA – щорічна виставка-конференція Асоціації армії США (Association of the US Army), на якій презентуються нові збройові розробки та обговорюються актуальні питання американського і світового оборонного сектора.

На масштабній національній експозиції, розгорнутій ДК «Укроборонпром», крім ПрАТ «АвтоКрАЗ» презентують себе ще 20 підприємств українського ОПК, серед яких «Завод ім. Малишева», ХКБМ ім. Морозова, Київський і Житомирський бронетанкові заводи, Київський завод “Радар”, НВК “Іскра”, держкомпанія “Укрспецекспорт” та її дочірні компанії.

У всі дні роботи виставки виставляється Кременчуцький автозавод, його продукцію презентують топ-менеджери компанії. Потенційні партнери-відвідувачі на AUSA зможуть ознайомитися з перспективною українською бронетехнікою та іншою новою спецтехнікою, створеною на «КрАЗі» і на його базі в партнерстві з іншими виробниками бойових спецнадбудов.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua