Panasonic назвала терміни виходу свого автопілота


Panasonic назвала терміни виходу свого автопілота

Японський виробник електроніки Panasonic назвав терміни запуску своєї системи безпілотного керування транспортними засобами.

Компанія приділяє підвищену увагу передовим автомобільним комплектуючим, щоб уникати цінової конкуренції на ринку низькорентабельної споживчої електроніки, такої як смартфони, повідомляє агентство Reuters.

Згідно із заявою Panasonic, автопілот, що розробляється компанією, дозволить машинам без участі людини паркуватися, а також їздити на маленьких і середніх швидкостях.

Читайте також: З початку року автовиробництво в Україні зросло на 77%

«Ми знаємо, що зараз відстаємо від конкурентів, – каже Шоіті Гото (Shoichi Goto), керівник напрямку розробки технологій машинного зору в R&D-підрозділі Panasonic. – Але використовуючи досвід на ринках телевізорів і камер, ми розробили ключові чіпи для просунутої візуалізації і акустичного розпізнавання, що забезпечує нам великі переваги».

За його словами, перед комерційним запуском автопілота мікросхем потрібно пройти безліч процесів тестування і налаштування. Вивести готовий продукт на ринок Panasonic збирається в 2022 році.

До цього часу компанія очікує подвоєння автомобільної виручки – до 2,5 трлн ієн ($22 млрд) з 1,3 трлн ієн в минулому фінансовому році, який завершився в кінці березня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua