Свіжі рендери електровантажівки Tesla Semi


Свіжі рендери електровантажівки Tesla Semi

Нещодавні шпигунські знімки електричної вантажівки Tesla Semi (а також новини про перенесення анонсу) надихнули дизайнерів на створення якісніших рендерів, які дозволяють не тільки розглянути майбутню новинку з усіх ракурсів, але й порівняти її з більш ранніми версіями, а також з конкурентом в особі водневого Nikola One. У випадку з Tesla Model Y вид всього один, але навіть він дозволяє попередньо оцінити компактний кросовер бренду.

Yes

Отже, на підставі відсутності дверних ручок автори моделі припустили, що Tesla Semi отримає зсувні двері, характерні для вантажних фургонів і мікроавтобусів.

Також дуже цікаве порівняння з рендером, який намалювали взимку поточного року. Попередній варіант відрізнявся помітно більшою площею скління кабіни, але водночас близькою до класичної формою корпусу. Треба визнати, що останнє творіння як мінімум більш аеродинамічне, до того ж відсутність химерних елементів екстер’єру спростить його виробництво. Варто нагадати, що мова все-таки йде про комерційну модель, в якій дизайн йде далеко не на першому місці в переліку головних характеристик.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua