Робота над iPhone X почалася за часів iPhone 5


Робота над iPhone X почалася за часів iPhone 5

Вихід iPhone X приурочений до 10-річчя з моменту релізу оригінального iPhone, але виявилося, що компанія Apple почала працювати над цим смартфоном ще п’ять років тому, за часів iPhone 5. Про це в ході інтерв’ю з New Yorker TechFest розповів Джонатан Айв. За словами головного дизайнера «яблучної» корпорації, він зі своєю командою працював над концепцією iPhone X протягом останніх п’яти років. За цей час у них було багато прототипів безрамкових смартфонів зі сканером обличчя.

Yes

«У 99% випадків результат нас не влаштовував. Переважна більшість того, що у нас було, виявлялося провалом. Насправді, якби всі ці прототипи не ламалися на півдорозі, ми б представили смартфон набагато раніше», – розповів Джонні Айв.

В результаті Джонні Айв разом зі своєю командою створив практично безрамковий iPhone X з 5,8-дюймовим OLED-дисплеєм і інноваційною системою 3D-сканування облич Face ID.

При ціні $999 за молодшу модель iPhone X став найдорожчим смартфоном за всю історію Apple. Старт продажів запланований на 3 листопада.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування