До 2022 року Renault планує випустити 8 нових електромобілів


До 2022 року Renault планує випустити 8 нових електромобілів

Компанія розповіла про свій план на найближчі 5 років. Він має ім’я Drive The Future і передбачає розробку і випуск на ринок нових електромобілів і збільшення кількості гібридів, розповідає gas2.

Компанія повідомила, що планує збільшити продажі своїх автомобілів, що підзаряжаються. У майбутньому цей показник повинен перевищувати 5 млн автомобілів на рік. Більшою мірою це буде відбуватися за рахунок збільшення продаваних обсягів за межами Європи — до 2022 року продажі повинні бути збільшені щонаменше у два рази. Компанія обіцяла активніше торгувати на величезних ринках Індії і Китаю, де при цьому електромобілі набирають все більшу популярність.

У п’ятирічний план закладено випуск повністю нового електромобіля і електрифікація старих моделей. При цьому 15 різних моделей отримають функції безпілотного водіння. Найімовірніше, це пов’язано з бажанням компанії випустити своє роботизоване таксі до кінця звітного періоду.

Але, як вже було сказано, велику увагу буде приділено екологічному транспорту. До 2022 року має з’явитися 8 повністю електричних автомобілів і 12 гібридів, що підзаряжаються. За п’ятирічний період компанія збирається витратити $18 млрд на дослідження і нові розробки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua