Американці створять водневу транспортну платформу


Американці створять водневу транспортну платформу

Американська компанія General Motors на замовлення Армії США зайнялася розробкою водневої транспортної платформи, яку можна буде використовувати для перевезення важких вантажів. Як повідомляє Defense One, завдяки використанню електромоторів для пересування і водневих паливних елементів для їх живлення, нова платформа зможе переміщатися досить тихо, передає N+1.

Сьогодні для перевезення різних вантажів в місцях бойових дій американські військові використовують кілька типів вантажних машин. Всі вони використовують для пересування двигуни внутрішнього згоряння, звук роботи яких може демаскувати колону на значній відстані. Електричні транспортні засоби видають істотно менше шуму.

Як очікується, нова транспортна платформа буде виконана з колісною формулою 4×4 з рульовим приводом на всі чотири колеса. За привід коліс відповідатимуть два електромотори. Зовні платформа буде нагадувати причіп-платформу. Пересуватися вона буде в одному з трьох режимів: під управлінням оператора, під управлінням водія або повністю автономно.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua