До 2022 року 51% британців збираються пересісти на електромобіль


До 2022 року 51% британців збираються пересісти на електромобіль

Згідно з опитуванням, проведеним сайтом Total EV, більше половини британців вважають, що протягом п’яти років будуть їздити на електромобілі.

Опитування було проведено серед 1 тис. британців, які володіють автомобілем, і приурочене до запуску новинного сайту Total EV. Основною причиною швидкого переходу на електромобілі британці назвали зростання цін на пальне (45%) і екологічні проблеми (36%). Серед чоловіків бажаючих протягом п’яти років пересісти на електромобіль більше (60%), ніж серед жінок (42%).

А в Північній Ірландії, де інфраструктура із зарядки електромобілів більш розвинена, готових пересісти з ДВЗ ще більше – 77%. Проте, перешкоди масового впровадження електромобілів залишаються все ті ж: витрати на транспортні засоби (27%), відсутність інфраструктури зарядки (22%), коротка дальність (20%) і погані знання (21%).

«Світ відходить від бензину і дизельного пального до електрики, – каже бізнесмен Деніел Грін, засновник Total EV. – Опитування показало, що Британія прокинулася і готова до впровадження електромобілів. У країні вже побудовані 110 тис. автоматів для зарядки, але в міру поліпшення технологій, їх ставатиме все більше». За словами редактора Total EV Джеймса Баггота, «це найбільша подія в автомобільній галузі з часів Генрі Форда».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua