Audi випускатиме електромобілі на всіх своїх заводах


Audi випускатиме електромобілі на всіх своїх заводах

Генеральний директор Audi Руперт Штадлер заявив, що Audi будуватиме електромобілі на всіх своїх заводах по всьому світу, включаючи Мексику і Угорщину. Раніше профспілка Audi висунула вимогу, щоб компанія почала виробництво нових моделей на головному заводі в Німеччині, а не тільки на невеликих заводах, пише Electrec.

Вимога профспілки полягала в тому, щоб компанія перестала сприймати електромобілі як побічний і іміджевий проект. Співробітники занепокоєні, що в довгостроковій перспективі компанія програє конкуренцію на новому ринку, що в свою чергу, негативно позначиться на їхньому майбутньому.

Виробництво першого електромобіля компанії під назвою e-tron Quattro SUV було намічено на 2018 рік у Брюсселі. Друга модель під назвою e-tron Sportback буде випущена там же через рік. У Audi стверджують, що зможуть створити «близько дюжини» моделей електромобілів до 2025 року. Audi говорила про створення електромобілів і раніше, але до виробництва справа не доходила. Гібридний A3, який був заявлений і протестований як повністю електричний автомобіль ще в 2012 році, на етапі виробництва став гібридом. Багато концептуальних моделей Audi пройшли цей шлях: або у них з’являвся ДВЗ на етапі виробництва, або модель зовсім не надходила в продаж.

Можливо, що заява Руперта Штадлера – сигнал про те, що компанія почала всерйоз ставитися до виробництва електромобілів. Разом з інвестиціями VW в цей ринок обсягом $84 млрд, це може радикально змінити автомобільний ринок.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua