Європейський парламент готує критичну резолюцію щодо Brexit


Європейський парламент готує критичну резолюцію щодо Brexit

Європейський парламент готує критичну резолюцію щодо процесу виходу Великобританії зі складу Європейського союзу (Brexit). Про це повідомляє Politico, посилаючись на три джерела серед офіційних осіб, знайомих з текстом проекту резолюції.

“Європейський парламент готує проект резолюції, який критичний щодо прогресу на переговорах з Brexit, зокрема про права громадян ЄС, які проживають в Британії”, – йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією видання, проект резолюції, складений політичними групами парламенту, буде обговорюватися у четвер на Конференції президентів, головному директивному органі в Асамблеї.

Так, текст, який може бути змінений, потім буде проголосований депутатами Європарламенту наступного тижня на пленарному засіданні в Страсбурзі. Зазначається, що напередодні цих переговорів британський міністр з Brexit Девід Девіс планує зустрітися з президентом Європарламенту Антоніо Таяні.

Лідери ЄС повинні винести рішення на саміті Європейської Ради в жовтні про те, чи зможуть переговори перейти від нинішнього етапу обговорення ключових питань щодо виходу з ЄС до визначення майбутніх відносин Британії з блоком. Той факт, що парламент вже формулює позицію щодо переговорів, у той час як четвертий раунд переговорів все ще триває у Брюсселі, а п’ятий раунд ще не розпочався, може означати, що депутати Європарламенту попередньо можуть чинити тиск на переговірників.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua