0 800 307 555
0 800 307 555

Український бізнес стали частіше штрафувати за "проколи" з готівкою


Український бізнес стали частіше штрафувати за "проколи" з готівкою

Державна фіскальна служба (ДФС) України з початку 2017 року оштрафувала підприємців на 272,7 млн ​​грн за порушення в сфері готівкового обігу. Це на 35% більше, ніж за аналогічний період минулого року, повідомляє прес-служба податкового відомства.

У ДФС зазначають, що, завдяки підвищенню рівня суспільної свідомості збільшилася кількість українців, які вимагають видачу розрахункових документів при проведенні розрахунків за придбані товари чи надані послуги. При цьому почастішали випадки інформування ДФС про такі зловживання з боку бізнесу.

Фіскальна служба також звернула увагу керівників підприємств на обов’язковість дотримання вимог законодавства України при проведенні готівкових розрахунків та інших операцій з готівкою.

Читайте також: Через схеми з податками бюджет втрачає 100 мільярдів на рік

Нагадаємо, раніше Держпраці України повідомляло про перехід до нової методики перевірок бізнесу. Українські чиновники хочуть використовувати досвід Міжнародної організації праці. Керівник служби Роман Чернега не відкидає, що для нововведень знадобиться змінити законодавство.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua