Китайський інтернет-гігант інвестує $1,5 млрд у безпілотні автомобілі


Китайський інтернет-гігант інвестує $1,5 млрд у безпілотні автомобілі

Китайський інтернет-гігант Baidu, відомий по створенню найбільшої в Піднебесній пошукової системи, анонсував фонд інвестицій у технології для безпілотних автомобілів.

Проект отримав назву Apollo Fund і фінансування в розмірі 10 млрд юанів ($1,52 млрд). За планами Baidu, в найближчі три роки кошти з фонду отримають 100 проектів самокерованих машин.

Як зазначає агентство Reuters, запуск фонду збігся з виходом Apollo 1.5 — другого покоління софтверної платформи з відкритим вихідним кодом для робомобілів, що розвивається компанією.

Після декількох років самостійної роботи над технологіями автономного транспортного управління Baidu вирішила відкрити до них доступ партнерам, що, за задумом компанії, повинно прискорити їх розвиток і допомогти Baidu конкурувати з Tesla і Google.

В останньому на даний момент оновленні Apollo партнери можуть отримати доступ до нових технологій розпізнавання перешкод на дорозі, карт високої роздільної здатності та інших функцій.

На даний момент у Baidu налічується 70 партнерів проти 50 у липні. Серед них — виробник графічних рішень NVIDIA і розробник навігаторів TomTom.

Baidu розраховує, що безпілотні автомобілі будуть готові до виходу на китайські дороги загального користування до 2020 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua