Комісія з термінової біржової торгівлі: блокчейн відповідає національним інтересам США


Комісія з термінової біржової торгівлі: блокчейн відповідає національним інтересам США

Під час виступу перед американськими урядовими установами глава Комісії з термінової біржової торгівлі (CFTC) Крістофер Джанкарло заявив, що “блокчейн відповідає національним інтересам США”. Про це пише CoinDesk.

“Розподілений реєстр і блокчейн-технології кидають виклик фундаментальним принципам нашої фінансової інфраструктури, – зазначив він. – Всі сфери нашої діяльності мають бути оцифровані. Єдине, що ще не оцифровано – це регулювання. Ми все ще залишаємося “аналоговим” регулятором цифрових ринків”.

На думку Джанкарло, уряд повинен впроваджувати технологію блокчейн в роботу контролюючих органів. У свою чергу, регулятори повинні йти в ногу зі стрімким розвитком цифрової економіки.

Читайте також: Японія переведе частину держсервісів на блокчейн

“Нинішній ентузіазм щодо певних криптовалют не повинен вводити в оману інвесторів і регулятивні органи щодо багатьох ризиків, властивих даній сфері”, – застеріг він.

Джанкарло також зазначив, що Комісія не збирається виходити за рамки своїх повноважень і займатися класифікацією всіх існуючих на сьогоднішній день токенів. Крім того, глава відомства переконаний, що чинна нормативно-правова база потребує негайного оновлення.

“…наші правила розроблялися не для цієї технології. Насправді, наші правила створювалися для ринків, які вже не існують, і нам треба їх оновити”, – підсумував глава CFTC.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua