Аргентинці запустять систему глобального кредитування на блокчейні


Аргентинці запустять систему глобального кредитування на блокчейні

Аргентинська блокчейн-компанія Ripio анонсувала запуск нового проекту, який дозволить встановлювати зв’язок між кредиторами і позичальниками в будь-якій точці світу, незалежно від валюти. Про це повідомили представники компанії.

«Протокол Ripio Credit Network прагне зробити кредитування доступнішим для широких верств населення, скоротити бюрократію і розширити можливості існуючих децентралізованих платформ за допомогою диверсифікації портфеля кредитора і пом’якшення ризиків у разі несплати боргу», – розповіли представники Ripio.

Мережа Ripio Credit Network, що працює на основі смарт-контрактів, об’єднує позичальників, кредиторів і поручителів. Так, позичальники і кредитори взаємодіють через токени RCN, а поручитель зобов’язується забезпечити достатній обсяг кредитних операцій для прогнозування повернення інвестицій, управління заборгованістю в країні проживання позичальника і отримання грошей за борговим зобов’язанням у разі дефолту.

«Протягом нашого довгого шляху до інтеграції блокчейну в фінансову індустрію, ми завжди прагнули створити децентралізовану глобальну мережу, яка б заслуговувала на довіру і була здатна реалізувати багато ідей і проектів у всьому світі», – сказав генеральний директор і співзасновник Ripio International Себастьян Серрано.

Робота платформи буде сфокусована на ринках, що розвиваються, в тому числі і на російському. Запуск її заплановано на листопад.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua