Центробанк Малайзії займеться регулюванням ринку криптовалют


Центробанк Малайзії займеться регулюванням ринку криптовалют

Малайзійський центробанк планує до кінця поточного року розробити регулятивні норми для сфери криптовалют, пише CoinDesk з посиланням на місцеве видання Free Malaysia Today.

Нещодавно глава центрального банку Малайзії Мухаммад бін Ібрагім заявив, що фінансовий регулятор має намір розробити звід нормативно-правових норм, що регламентують обіг криптовалют. За його словами, нові правила, зокрема, передбачають посилення вимог щодо протидії відмиванню грошей і фінансуванню тероризму.

«Ми сподіваємося, що до кінця року зможемо розробити деякі рекомендації щодо криптовалют, особливо – в контексті проблеми відмивання грошей і фінансування тероризму. Ми хочемо забезпечити чіткі правила для всіх гравців на цьому ринку», – підкреслив Мухаммад бін Ібрагім.

Поки неясно, в якому форматі будуть затверджені нові регулятивні норми, однак, як видно, такий крок свідчить про кардинальну зміну позиції центробанку Малайзії, який в 2014 році заявив, що «не регулюватиме операції з біткойном».

Заяви малайзійського центробанку свідчать про пильну увагу місцевих регуляторів до нових фінансових технологій. Так, раніше Комісія з цінних паперів Малайзії попереджала про небезпеку ICO.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua