Бельгія перевиконала мету ЄС за часткою переробки старих машин


Бельгія перевиконала мету ЄС за часткою переробки старих машин

У Бельгії 96% ваги кожного старого автомобіля підлягає переробці, що вище від поставленої Євросоюзом загальної мети досягти частки переробки в 95%, повідомив у вівторок телеканал RTL.

Утилізацією автомобілів, що відслужили своє, в країні займаються 123 центри, які також переробляють телевізори та електропобутові прилади. Щорічно в Бельгії переробляють близько 106 тис. автомашин.

Процес здійснюється в кілька етапів. Спочатку автомобіль звільняють від найбільш забруднюючих матеріалів – залишків палива, мастила, гальмівної рідини, антифризу. Після цього з нього демонтують все, що можна використовувати повторно, і продають автомайстерням і приватним особам.

Кузов автомашини відправляють на пресування і подрібнення. Потім метал і пластмаса розділяються і йдуть в реутилізацію як сировина. Не використовуються тільки матеріали звуко- і теплоізоляції і набивання крісел.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua