«Біткоїн не потребує регулювання» - дослідники


«Біткоїн не потребує регулювання» - дослідники

Дослідницька група центрального банку Фінляндії назвала біткоїни «революційною фінансовою системою». При цьому вони зазначили, що система сама себе регулює, вона безпечна, тому не потребує додаткового регулювання з боку держави, повідомляє Coindesk.

Дослідники відзначають, що сам по собі протокол, що лежить в основі біткоїна, забезпечує захист від маніпуляцій і викидає неблагонадійних гравців з ринку. Наявність такого протоколу в основі біткоїна змусила вчених дійти висновку, що ніяких регуляторів над ним стояти не повинно, в цьому просто немає сенсу.

Варто зазначити, що у публікації наголошується, що позиція науковців не є офіційною позицією банку. Але сам факт, що Банк Фінляндії бере участь і ініціює такі дослідження, свідчить про його відкритість до нових технологій. У минулому році банк організовував семінар з блокчейну, на якому зібралися регулятори, фінансові компанії та експерти. Потім в одному з фінських міст був запущений проект розміром 2,4 млн євро з тестування системи доставки на базі блокчейна.

Дослідники відзначають, що економістам всіх країн слід зайнятися вивченням цієї «чудової структури». І економісти по суті цим і займаються. Все більше країн висловили своє ставлення до біткоїна, криптовалюти та інструментів фінансування, пов’язаних з ними. Найгучнішим рішенням стала заборона ICO в Китаї. Так само ходять чутки, що найближчим часом там заборонять торгувати криптовалютою на біржах.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua