Захоплений Росією "Чорноморнафтогаз" працює на виснаження і скорочує видобуток газу – "Нафтогаз"


Захоплений Росією "Чорноморнафтогаз" працює на виснаження і скорочує видобуток газу – "Нафтогаз"

Захоплена Росією у Криму українська нафтогазова компанія «Чорноморнафтогаз», яка видобуває вуглеводні на шельфі Чорного і Азовського морів, на сьогодні виснажує ресурси газу на родовищах, що розробляються, і поступово скорочує видобуток «блакитного» палива.

Про це на своїй сторінці в соцмережі Facebook повідомляє прес-служба Національного нефтегазавого холдингу «Нафтогаз України», посилаючись на слова голови правління перереєстрованої в Україні компанії «Чорноморнафтогаз» Світлани Нєжнової.

«Зараз кримський «Чорноморнафтогаз» працює на виснаження, на знищення. Видобуток на родовищах падає… РФ побудувала газопровід до Криму з боку Росії, щоб качати газ звідти. Шельф розвивати дорого. Запаси родовищ Штормове і Архангельське (знаходяться в Чорному морі – ред.) виснажуються. Необхідна інтенсифікація цих свердловин, а це вимагає великих вкладень», – сказала вона.

Також Нєжнова додала, що співробітники українського «Чорноморнафтогазу» періодично випливають у море разом з прикордонниками і фіксують факти переміщення захоплених Росією двох бурових платформ, а також факти видобутку газу з допомогою цього обладнання.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua