Брюссель має намір боротися з високою активністю китайських компаній на європейський ринках


Брюссель має намір боротися з високою активністю китайських компаній на європейський ринках

Європейський союз має намір вимагати більш серйозних перевірок китайських і інших іноземних компаній, які здійснюють злиття і поглинання на європейському ринку або здійснюють значні інвестиції у європейські компанії.

Голова Єврокомісії Жан-Клод Юнкер у зверненні до Європарламенту в середу викладе основні положення цього плану, пише Financial Times з посиланням на інформовані джерела.

Таким чином Брюссель реагує на звинувачення в тому, що він в недостатній мірі захищає компанії Євросоюзу.

Як зазначає FT, Пекін уважно стежить за всіма нововведеннями в цій сфері.

Юнкер, ймовірно, заявить про необхідність посилення контролю над M&A з іноземною участю одночасно із закликами показати відкритість Євросоюзу для бізнесу шляхом ведення переговорів про торгові угоди з іншими державами.

Європарламент проводить пленарну сесію у Страсбурзі 11-14 вересня. Її центральним моментом буде доповідь Юнкера про становище в ЄС, яка стане основою для подальших дебатів. Як очікується, голова Єврокомісії викладе своє бачення майбутнього ЄС, в тому числі окреслить пріоритети, які мають бути реалізовані до наступних європейських виборів в 2019 році.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua