Ціни на нафту опускаються після підйому напередодні


Ціни на нафту опускаються після підйому напередодні

Ціни на нафту незначно знижуються у вівторок після підйому за підсумками попередньої сесії, трейдери оцінюють наслідки урагану “Ірма” для попиту на енергоносії в США, а також темпи відновлення роботи нафтопереробних підприємств, призупинених через ураган “Харві”.

Вартість листопадових ф’ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures на 8:05 за Києвом у вівторок опустилася на $0,09 (0,17%) – до $53,75 за барель. На закриття ринку в понеділок ф’ючерси подорожчали на $0,06 (0,11%) – до $53,84 за барель.

Ціна ф’ючерсу на нафту WTI на жовтень на електронних торгах Нью-йоркської товарної біржі (NYMEX) опустилася до цього часу на $0,06 (0,12%) – до $48,01 за барель. Контракт подорожчав на $0,59 (1,24%) – до $48,07 за барель за підсумками попередньої сесії.

“У драматичній ситуації, якою є урагани, волатильність цін на нафту може бути високою”, – цитує MarketWatch аналітика з сировинного сектора BNP Paribas Гаррі Чілінгаряна.

За оцінками експертів Goldman Sachs, негативні наслідки урагану “Ірма” для попиту на нафту в США будуть слабшими порівняно з ефектом “Харві”, що обрушився на узбережжя Техасу 25 серпня.

Такий прогноз пов’язаний з тим, що споживання нафти в Техасі істотно вище, з огляду на значну концентрацію нафтопереробних і нафтохімічних підприємств на узбережжі Мексиканської затоки, зазначають експерти.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
В Контексті Finance.ua