У Данії надрукували офіс-готель площею 50 кв. м.


У Данії надрукували офіс-готель площею 50 кв. м.

Датська компанія 3D Printhuset приступила до реалізації проектів друку офісів на вимогу. Компанія збирається друкувати невеликі будівлі в Європі.

За планами, площа будівель складатиме 50 м². Вони будуть зводитися за допомогою технології 3D-друку з бетону. Це мають бути перші споруди в Європі, створені за допомогою 3D-друку, які відповідають усім стандартам будівництва, говорять в компанії.

У світі 3D-друку вже давно розгорілися перегони зі створення будівель за допомогою принтерів. У Швейцарії інженери з Вищої технічної школи будують триповерховий будинок за допомогою роботів і 3D. В Японії збираються вдруковувати квартири в каркас хмарочоса. У Саудівській Аравії планують роздрукувати 30 млн м² житла. А компанія PassivDom вже використовує 3D-друк для створення автономного житла.

Можна говорити про зародження нового тренда в будівництві. Друкують вже не тільки будинки, але і різні мости: нещодавно 8 метровий велосипедний міст з’явився в Голландії. До цього мости надрукували в Китаї. Генеральний директор 3D Printhuset каже, що в компанії вивчили всі існуючі проекти і технології і готові заявити, що якісний друк житла, що відповідає стандартам, можливий.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua