0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Lyft запустить безпілотне таксі в Сан-Франциско


Lyft запустить безпілотне таксі в Сан-Франциско

Безпілотні автомобілі скоро стануть доступні в таксі Lyft (головного конкурента Uber) в районі затоки Сан-Франциско, компанія хоче стати серйозним гравцем в сфері автономних транспортних технологій, повідомляє Reuters.

Компанія Lyft заявила, що безпілотні автомобілі скоро почнуть виїжджати на замовлення, зроблені через додаток. Це будуть автомобілі від Drive.ai, стартапу з Маунтін В’ю (Каліфорнія), яка провадить програмне забезпечення для перетворення автомобілів на автономні транспортні засоби.

Спершу планують запустити лише кілька автомобілів, і в кожному буде присутній водій на випадок, якщо щось піде не так, сказав співзасновник Drive.ai Керол Рейлі. Поки ця опція буде доступна за вибором, а поїздки безкоштовні. Рейлі відмовилася розкривати, яка модель автомобіля використовувалася і коли саме до людей буде приїжджати безпілотне таксі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування