Tusimple випробує безпілотні вантажівки в США і Китаї


Tusimple випробує безпілотні вантажівки в США і Китаї

Tusimple має великі плани щодо проведення тестів у Шанхаї і Арізоні, пише Bloomberg. Власники компанії впевнені, що за безпілотними перевезеннями майбутнє: вони принесуть зниження логістичних витрат, економію на пальному та підвищення безпеки дорожнього руху.

Виконавчий директор Tusimple Чен Мо каже, що в США автономні вантажівки допоможуть економити 40% на логістиці, а в Китаї 25%. За його словами, міжміські перевезення в цих країнах – сформована і зрозуміла сфера, тож автономності буде легко прийти сюди і замінити людину. В результаті, вантажівки почнуть їздити без перерв, алгоритми дозволять економити пальне і знизити число нещасних випадків за участю вантажівок. У Китаї щорічно гине 25000 осіб в ДТП з вантажівками. Дослідження показують, що щодня, принаймні, 30% далекобійниківперебувають у стані втоми під час рейсів. Це знижує реакцію, підвищує небезпеку.

Чен також зазначає, що США і Китай – це дві країни, які особливо потребують подібної технології, бо і там, і там велика нестача далекобійників і логістичних потужностей. Тому компанія починає тести в двох країнах одночасно. У США і Китаї обладнання буде встановлюватися на вантажівки місцевих виробників. Це буде 10 камер, 3 радари і система для аналізу умов руху і управління вантажівкою.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua