Блокчейн-стартап, який торгує електроенергією, залучив $17 млн через ICO


Блокчейн-стартап, який торгує електроенергією, залучив $17 млн через ICO

Австралійський стартап, використовуючи блокчейн, хоче створити мережу відновлюваних джерел енергії. Проект залучив через ICO $17 млн, пише GreentechMedia.

Є шанси, що Power Ledger зможе залучити ще інвестиції, і отримає в цілому $20-30 млн. Проект вже підтримують деякі роздрібні продавці електроенергії.

Все почалося з тестування системи восени 2016 року в Західній Австралії. Цього літа проект вперше отримав комерційну реалізацію в житловому комплексі в Фрімантлі. Power Ledger стала першою компанією в Австралії, яка налаштувала торгівлю електроенергією, що не проходить через дистриб’юторів.

Power Ledger також підписала угоду про технологічну інтеграцію з Indra Australia і оголосила про свої плани з розширення платформи. Система буде використовуватися для зарядки електромобілів спільно з західноєвропейським постачальником енергії Synergy.

У світі все більшої популярності набирає концепція «дім як електростанція». Завдяки їй навіть природні катаклізми не зможуть залишити житло без електрики. Вона також допоможе економити на рахунках до 60%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua