0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Названо найпопулярніші марки вживаних авто, які купують українці


Названо найпопулярніші марки вживаних авто, які купують українці

Обсяг продажу вживаних автомобілів на первинному ринку України, який формується за рахунок імпортних поставок, в серпні 2017 року порівняно з аналогічним періодом минулого року зріс у 19 разів і склав 5,185 тисячі авто, повідомила прес-служба асоціації “Укравтопром”.

За даними асоціації, за серпень частка вживаних авто склала 44% від первинного ринку. При цьому, у порівнянні з липневим результатом цього року, первинний ринок вживаних легкових автомобілів знизився на 0,6%.

Найбільш популярними марками легкових автомобілів з пробігом в першому півріччі були: Volkswagen – 934 штуки, Renault – 922 штуки, Skoda – 611 штук, Opel – 381 штука, Nissan – 246 штук.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування