Кабмін дасть 800 мільйонів гривень на реконструкцію трьох аеропортів


Кабмін дасть 800 мільйонів гривень на реконструкцію трьох аеропортів

Кабінет міністрів України погодив спрямування 800 млн грн коштів на реконструкцію трьох українських аеропортів.

Згідно з ухваленою на засіданні уряду в середу постановою “Про внесення змін до постанови Кабінету міністрів України від 24 лютого 2016 року № 126 від 22 вересня 2016 року № 714”, ці кошти визначені Державною цільовою програмою розвитку аеропортів на період до 2023 року і перерозподіляються в її межах.

Документ передбачає на проектування, реконструкцію та будівництво аеродромного комплексу Одеського аеропорту в поточному році в рамках програми 500 млн грн; на реконструкцію аеродрому Чернівецього аеропорту – 100 млн грн; Вінницькоо – 200 млн грн. Одеський аеропорт у наступному році згідно з програмою повинен отримати ще 1,17 млрд грн на реконструкцію.

Раніше, в квітні 2017 року, Галина Дурмуш, яка була тоді начальником відділу авіаційного транспорту Міністерства інфраструктури, нарікала, що прийнята в 2016 році програма розвитку аеропортів до 2023 року не фінансується.

Як повідомлялося, міжнародний аеропорт “Одеса” з початку вересня 2017 року почав приймати пасажирів міжнародних рейсів у новому терміналі. Перед цим міністр інфраструктури України Володимир Омелян анонсував початок ремонту аеродрому аеропорту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua