Транзакції з криптовалют досягнуть $1 трлн до кінця року


Транзакції з криптовалют досягнуть $1 трлн до кінця року

До кінця грудня загальний обсяг операцій з використанням біткоїнів і альткоїнів досягне $1 трлн. Порівняно з минулим роком показник збільшиться в 15 разів. З’явилися й інші ознаки криптовалютного буму — перші компанії-єдинороги, рекорди з капіталізації ринку і популярність токенів, що зросла вдвічі.

Тільки за перше півріччя 2017 року в світі були проведені криптовалютні транзакції на суму $325 млрд. У другому півріччі обсяг угод збільшиться майже в два рази, прогнозує британська дослідницька компанія Juniper Research. Всього з початку року сукупна капіталізація світового ринку криптовалют зросла на 810%, до $161 млрд.
Juniper Research звертає увагу, що з початку року курс біткоїна зріс з $1000 до $4000, а в деякі дні доходив до позначки в $5000. Проте експерти попереджають, що в листопаді після введення протоколу SegWit2x біткоїн очікує черговий розкол, який може негативно вплинути на вартість криптовалюти.

Аналітики пояснюють криптовалютний бум зростанням популярності ефіру, ціна якого з січня зросла майже в 50 разів. Ефір часто використовують при проведенні первинного розміщення монет (ICO) — процедури, яка також має успіх в 2017 році. Хоча регулятори починають вводити обмеження для цього методу залучення коштів, він вже дозволив компаніям залучити понад $1,3 млрд.

На хвилі хайпу навколо криптовалют на ринку з’явилися перші компанії-єдинороги. У серпні капіталізація найбільшого обмінника криптовалют Coinbase перевищила $1 млрд. Ринкова капіталізація блокчейн-стартапів OmiseGO (OMG) і Qtum також досягла $1 млрд, хоча обидві компанії ще не представили своїх продуктів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua