0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Маловідома японська компанія привезе на Франкфуртське автошоу найшвидший електромобіль у світі (фото)


Маловідома японська компанія привезе на Франкфуртське автошоу найшвидший електромобіль у світі (фото)

Франкфуртське автошоу відвідає «найшвидший електромобіль у світі», який вже три роки розробляє маловідома японська компанія Aspark. За словами творців, гіперкар Aspark Owl («Сова») здатний розігнатися до 100 км/год менш ніж за дві секунди, чим поки не може похвалитися жоден інший серійний дорожній автомобіль.

На офіційному сайті Aspark зазначено, що розробка гіперкара Owl почалася ще в 2014 році. З метою зниження ваги модель отримала повністю карбоновий корпус (і судячи з фото, металеву раму) висотою всього 99 см і надлегкі магнієві диски. Цікаво, що розробники продемонстрували не тільки рендери дизайну, але і повністю готовий до використання кузов, що вказує на високий ступінь готовності електромобіля.

Piccy.info - Free Image Hosting

На жаль, характеристики електричної рухової установки творці Aspark Owl поки не озвучують, утримуючи інтригу до початку Франкфуртського автошоу. При цьому на youtube можна знайти кілька відеороликів, що демонструють швидкісні здібності прототипу без кузовних панелей.

Piccy.info - Free Image Hosting

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування