Рахункова палата: економіка України в першому півріччі зросла на 2,4%


Рахункова палата: економіка України в першому півріччі зросла на 2,4%

Зростання реального ВВП України за січень-червень 2017 року порівняно з аналогічним періодом попереднього року становило 2,4%, вважають у Рахунковій палаті України.

Як зазначається у висновку Рахункової палати про стан виконання Закону україни “Про державний бюджет України на 2017 рік” у першому півріччі, доходи держбюджету за цей період досягли 394,910 мільярда гривень, що становить 53,3% річного плану і на 48,7% більше показника за аналогічний період попереднього року.

При цьому в Рахунковій палаті зазначили, що більш високий рівень виконання річного плану доходів обумовлений, зокрема, зарахуванням до спеціального фонду конфіскованих коштів та коштів, отриманих від реалізації майна, конфіскованого за рішенням суду за вчинення корупційного і пов’язаного з корупцією правопорушення, у сумі, що перевищила запланований на рік обсяг у 2,6 разу.

Читайте також: В Міноборони впевнені, що бюджет-2018 дозволить переозброювати ЗСУ

Також повідомляється, що від приватизації держмайна надійшло всього 110,8 мільйона гривень, або 1,7% плану звітного періоду.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua