Prozorro заблокувала тендери ДФС на суму 508,2 млн гривень


Prozorro заблокувала тендери ДФС на суму 508,2 млн гривень

Електронна система держзакупівель Prozorro автоматично заблокувала тендери Державної фіскальної служби із закупівлі обладнання для митних пунктів пропуску на суму 508,2 млн гривень.

Про це повідомляє прес-служба ДФС.

Як повідомляється, тендери заблоковані через оскарження їх Антимонопольним комітетом. Так, комітет не влаштували результати кваліфікаційного відбору учасників. В даний час контролюючий орган оскаржив процедуру закупівлі 6 скануючих систем стаціонарного типу для огляду вантажних автотранспортних засобів і контейнерів. Їх планується поставити на пункти пропуску Львівської, Закарпатської та Волинської митниці. Закупівля 2 таких систем з очікуваною вартістю 169,4 млн гривень була оголошена 22 червня поточного року. До участі в торгах було подано 6 тендерних пропозицій.

Однак після цього тендерні пропозиції 5 учасників були відхилені за кваліфікаційними критеріями і технічними вимогами, а одна – за технічними вимогами. Протокол розгляду тендерних пропозицій опублікований в електронній системі закупівель Prozorro і є у вільному доступі для перегляду та аналізу. Розглянути скаргу мали 1 вересня. Закупівля ще 4 скануючих систем стаціонарного типу для огляду вантажних автотранспортних засобів і контейнерів очікуваною вартістю 338,8 мільйонів гривень була розпочата 4 липня. Для участі в торгах було подано 8 тендерних пропозицій. З них відповідно до вимог чинного законодавства за результатами проведеної оцінки було відхилено 6 тендерних пропозицій, а 2 – допущені до аукціону.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua