Росія дозволила експорт дизпалива до України ще одному виробнику - ЗМІ


Росія дозволила експорт дизпалива до України ще одному виробнику - ЗМІ

Федеральна служба технічного експортного контролю Росії дала дозвіл ТОВ «Газпром нафтохім Салават» на експорт до України 100 тис. т дизельного палива в місяць. У той же час імена інших учасників даних поставок, які потрібно реєструвати в ФСТЕК, невідомі.

Про це Enkorr повідомили джерела на ринку, знайомі з ситуацією. «Салават» отримав дозвіл на 100 тис. т на місяць, поставки вже почалися», – повідомило джерело на умовах конфіденційності.

За даними іншого співрозмовника, покупцем салаватського дизпалива став «Сокар». Джерело в азербайджанській компанії підтвердило дану інформацію. Між тим наразі не відомо, хто є контрактодержателем в цьому експорті, інформація про якого обов’язкова при отриманні дозволу ФСТЕК. Деякі джерела вважають, що ним є компанії з орбіти Сергія Курченка.

Однак джерела в оточенні олігарха цю інформацію поки не підтверджують, але і не спростовують, пише видання. З 2015 року Росія ввела особливий режим експорту дизельного палива до України, визнавши його товаром подвійного призначення.

З 2016 року російські виробники повинні отримувати дозволи ФСТЕК, надаючи детальну інформацію про одержувачів цієї продукції в Україні. З 2016 року єдиним постачальником ДТ до України є компанія «Роснефть», що працює через швейцарського трейдера Proton Energy Group S. A. Поставки здійснюються виключно через нафтогін «Самара – Західний напрямок». У січні-липні 2017 року по маршруту було поставлено близько 800 тис. т продукту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua