0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

В "Укроборонпромі" розповіли про новітні зразки озброєнь (інфографіка)


В "Укроборонпромі" розповіли про новітні зразки озброєнь (інфографіка)

У державному концерні “Укроборонпром” розповіли про новітні зразки озброєнь, створених за останні три роки. Про це йдеться в матеріалі прес-служби “Укроборонпрому”.

“За останні три роки ДК “Укроборонпром” створив десятки новітніх зразків озброєння, які є гідною відповіддю України на виклики гібридної війни.

У той час, коли транспортний літак Ан-132D довів повну незалежність української авіабудівної галузі від Росії, безпілотний міні-БТР “Фантом” став наочною демонстрацією перспективних розробок українського оборонного комплексу”, – йдеться в повідомленні.

Крім того, наголошується, що за три роки держконцерн розробив бойові модулі для бронетехніки, ракети, артилерійські системи, безпілотники і радіолокаційні системи. Зокрема, зазначається, що покликаний стати високотехнологічною відповіддю на виклики сучасної війни “Фантом” є однією з найбільш інноваційних розробок концерну.

Piccy.info - Free Image Hosting

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування