Запаси антрацитового вугілля на ТЕС продовжують скорочуватися


Запаси антрацитового вугілля на ТЕС продовжують скорочуватися

Запаси дефіцитного антрацитового вугілля на складах українських теплоелектростанцій з 28 серпня по 1 вересня поточного року скоротилися на 0,5% – до 577,2 тисячі тонн, повідомляє прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості.

При цьому запаси вугілля газової марки скоротилися на 2,3% – до 1,096 мільйона тонн з 1,122 мільйона тонн. В цілому запаси твердого палива на складах ТЕС за тиждень скоротилися на 1,7% – до 1,673 мільйона тонн. Як повідомляв УНІАН, профільний віце-прем’єр-міністр Володимир Кістіон раніше заявляв, що Україна для проходження наступного опалювального сезону повинна накопичити до середини жовтня 2017 року 1,8 мільйона тонн антрациту і 2-2,2 мільйона тонн вугілля газових марок.

Україна через бойові дії на сході країни відчуває значний дефіцит вугілля, в першу чергу енергетичного (антрациту), видобуток якого сконцентрований в Донецькій і Луганській областях, в районах, підконтрольних бойовикам. Дефіцит вугілля позначається на роботі електростанцій, які змушені знижувати виробничі потужності. Для стабільної роботи енергосистеми раніше дефіцитний антрацит імпортувався з ПАР і завозився з непідконтрольної Україні території.

Особливо гостро постало питання постачання вугіллям теплової генерації після початку блокади поставок вугільної продукції із зони АТО в кінці січня 2017 року. В кінці липня одна з найбільших енергогенеруючих компаній “Центренерго” уклала з американською компанією XСoal Energy & Resources контракт на поставку до кінця цього року 700 тисяч тонн дефіцитного вугілля антрацитної групи. В кінці серпня XCoal Energy and Resources відправила в Україну першу партію антрацитового вугілля в обсязі 85 тисяч тонн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua