НБУ ввів в обіг нову монету (фото)


НБУ ввів в обіг нову монету (фото)

Національний банк України повідомляє, що вводить в обіг нову монету, присвячену всесвітньо відомому вченому, талановитому селекціонеру, академіку, “творцю” пшеничного колоса – Василю Миколайовичу Ремеслу.

В.Ремесло закріпив за Україною статус “житниці Європи”, селекціонував 40 сортів зернових колосових культур, які й досі є донорами для сортів пшениць як вітчизняної, так і зарубіжної селекції. Він автор сортів озимої пшениці Миронівська 264, Миронівська 808, Миронівська ювілейна, Миронівська рання, Миронівська яра та багато інших, які значно підвищили врожайність основної хлібної культури в Україні та за кордоном.

Повідомляється, на аверсі монети розміщено: угорі напис УКРАЇНА та малий Державний Герб України (праворуч); на дзеркальному тлі зображено жінку, яка тримає снопи пшениці; унизу: ліворуч – рік карбування монети 2017 та логотип Банкнотно-монетного двору Національного банку України; праворуч – номінал 2 /ГРИВНІ.

image.jpg

На реверсі монети зображено портрет Василя Ремесла, прикрашений колосками; ліворуч півколом написи: ВАСИЛЬ РЕМЕСЛО, праворуч – роки його життя 1907/1983.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua