Капсули Hyperloop побили власний рекорд швидкості


Капсули Hyperloop побили власний рекорд швидкості

За словами Маска, удосконалення траси може вже в наступному місяці довести швидкість руху капсул до 500 км/год. На випробуваннях експериментальної швидкісної транспортної системи Hyperloop вдалося розвинути швидкість до 355 км/год.

Так, попередній рекорд , встановлений іншою дослідною моделлю, протримався всього добу, передає ВВС. Зокрема, система Hyperloop поміщає капсули в транспортний тунель з відкачаним звідти повітрям і прагне розігнати їх до дуже високої швидкості, щоб скоротити час у дорозі для пасажирів і вантажів.

При цьому ентузіасти системи стверджують, що не за горами час, коли в ній вдасться розвивати швидкість до 1000 км/год.

Зазначимо, що ідею транспортної системи Hyperloop, що розробляється зараз, першим запропонував ще в 2013 році голова компанії Tesla Ілон Маск. На цьому тижні в околицях Лос-Анджелеса на спеціальному полігоні довжиною одну милю пройшли перші випробування дослідних поїздів. Найшвидшим виявився потїзд, побудований групою студентів з Німеччини.

Зазначено, що новий рекорд “поштовхова капсула” встановила саме у самостійному русі, навіть поки не розігналася. За словами Маска, удосконалення траси може вже в наступному місяці довести швидкість руху капсул до 500 км/год. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що прототип пасажирської капсули Hyperloop розігнали до рекордної швидкості в 324 км/год в рамках конкурсу від засновника SpaceX Ілона Маска.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua