Кошти на рахунках Держказначейства України в серпні зросли до історичного максимуму


Кошти на рахунках Держказначейства України в серпні зросли до історичного максимуму

Залишок коштів на єдиному рахунку Державної казначейської служби України станом на 1 вересня 2017 року склав 61,151 мільярда гривень, що є максимальним значенням показника з початку 2003 року.

За інформацією Держказначейства, в порівнянні з даними на 1 серпня залишок на 1 вересня зріс на 17,082 мільярда гривень, або на 38,8%. У порівнянні з показником на початок поточного року залишок коштів на ЄКР зріс в 4,3 рази, в порівнянні з аналогічним показником минулого року – в 2,6 рази.

Як повідомлялося, залишок коштів на єдиному рахунку Держказначейства на 1 серпня 2017 року склав 44,069 мільярда гривень, що на 1,076 мільярда гривень, або на 2,4%, менше показника на 1 липня.

Обсяг коштів на єдиному казначейському рахунку постійно змінюється, збільшуючись під час надходжень податків та інших обов’язкових платежів до державного та місцевого бюджетів і знижуючись під час пікових навантажень за видатками.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua