Популярний погодний додаток виявився шпигуном


Популярний погодний додаток виявився шпигуном

Популярний iOS-додаток про погоду AccuWeather збирав дані про користувачів і передавав їх компанії Reveal Mobile, яка займається монетизацією інформації про місцезнаходження.
Це з’ясував дослідник безпеки Уїлл Страфах, передає TechCranch.

“Передача даних здійснювалася навіть у тих випадках, коли додаток не отримував на це згоди. Спеціаліст з’ясував, що за 36 годин спостережень AccuWeather відправив інформацію в Reveal Mobile загалом 16 разів”, – йдеться у публікації.

Додаток збирав наступні дані: точні GPS-координати користувача пристрою; ім’я та ідентифікатор базового набору послуг (BSSID) мережі Wi-Fi, в якій використовується пристрій; статус персональної мережі Bluetooth (увімкнено/вимкнено).

За даними про місцезнаходження користувача Reveal Mobile могла відслідковувати його звичайну поведінку – наприклад, те, де він обідає, які відвідує магазини. Такі відомості у поєднанні з демографічними показниками становлять цінну інформацію для підприємств сфери торгівлі і послуг, які можуть на її основі робити фокусні рекламні пропозиції мобільним користувачам.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua