З'явилися патентні зображення ще одних окулярів доповненої реальності (фото)


З'явилися патентні зображення ще одних окулярів доповненої реальності (фото)

У патентній заявці стартапу Magic Leap, вартість якого оцінюють у $4,5 млрд, з’явилися окуляри доповненої реальності зображення, над якими працює компанія. На це звернуло увагу видання Business Insider.

На зображеннях представлені невеликі окуляри з овальними рамками оправи і сенсорами на правій і лівій дужках. Це друга публічна патентна заявка Magic Leap.

Окуляри — не кінцевий продукт стартапу, говорить Джулія Гейнор, представник Magic Leap. “Як ви знаєте, ми подаємо багато патентів на схвалення яких йде багато часу. Тому те, що тут зображено — це не наш продукт”, — розповіла вона РІА “Новости”.

Тим не менш, джерела, наближені до компанії, відзначили, що дизайн, показаний в патенті, близький до бажаного продукту Magic Leap. Але на ділі пристрій компанії виглядає більш громіздким, а між лінзами встановлено також датчик глибини. Чоловік, який раніше бачив схеми продукту Magic Leap, зазначив, що в поточному дизайні, над яким працює команда стартапу, є лише одна камера на кожній дужці. Він також додав, що на ділі оправа окулярів зроблена дуже товстою, “як у хіпстерів”.

Інвестори та інші ВІП-персони, які отримали прототипи окулярів Magic Leap навесні, говорили, що пристрій, який вони тестували, буво меншим, ніж сучасні моделі VR-гарнітури, але більш громіздким порівняно з іншими окулярами — такими, як наприклад, Spectacles от Snapchat.

Piccy.info - Free Image Hosting

Piccy.info - Free Image Hosting

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua