"Енергоатом" у 2018 році планує інвестувати в підвищення безпеки 5,17 млрд грн


"Енергоатом" у 2018 році планує інвестувати в підвищення безпеки 5,17 млрд грн

Держпідприємство “НАЕК “Енергоатом” у 2018 році планує інвестувати в підвищення безпеки енергоблоків АЕС 5,166 млрд грн (без ПДВ) кредитних коштів Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) та Європейського співтовариства з атомної енергії (Euratom), що становить 32,4% від загального обсягу інвестпрограми-2018.

Про це йдеться в оприлюдненому на сайті компанії протоколі обговорення інвестиційної програми на 2018 рік.

В цілому НАЕК розраховує на затвердження інвестиційної програми на наступний рік у розмірі 15,952 млрд грн, джерелами якої крім кредитних коштів ЄБРР та Euratom повинні послужити прибуток (8,915 млрд грн) та амортизаційні відрахування (1,871 млрд грн).

Ключовими напрямками інвестпрограми є підвищення безпеки, надійності та ефективності, а також продовження термінів експлуатації енергоблоків (10,973 млрд грн), нове будівництво (3,364 млрд грн, в т. ч. об’єктів соцсфери – 0,112 млрд грн), фізичний захист ядерних установок (0,33 млрд грн) і інші капіталовкладення (1,049 млрд грн).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua