Маск отримав $27 мільйонів на вживлення процесора в мозок - WSJ


Маск отримав $27 мільйонів на вживлення процесора в мозок - WSJ

Проект Ілона Маска “Нейролінк”, місія якого — посилити можливості людського мозку за допомогою об’єднання мозку і комп’ютера, отримав $27 мільйонів фінансування.
Про це повідомляє “Популярная механика”.

“Wall Street Journal повідомив, що “Нейролінк” отримав фінансування від інвесторів у розмірі 27 мільйонів доларів з планами розширити цю суму до 100 мільйонів”, – зазначається в публікації.

Сам Маск заперечує, що “Нейролінк” проводила кампанію із залучення фінансів і шукала будь-яких інвесторів, і відмовився коментувати інформацію про 12 інвесторів.

Мета компанії — використання технології для зв’язку мозку і комп’ютера. Маск називає цю технологію “нейрострічками”, хоча вони ще швидше теорія, ніж практика. Звичайно, вже було чимало експериментів, в ході яких люди керували робоконечностями або друкували силою думки, але Маск хоче розвинути цю технологію.

За його задумом, нейрострічки будуть не просто контролювати протези або курсор на екрані, але посилати інформацію в комп’ютер і від нього. Люди зможуть використовувати такі комп’ютери, щоб думати краще або швидше, і таким чином витримувати конкуренцію з розвиваються штучним інтелектом — принаймні, теоретично.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua