В ЄС хочуть запустити постійні прикордонні перевірки


В ЄС хочуть запустити постійні прикордонні перевірки

Єврокомісія не відкидає введення прикордонних перевірок усередині ЄС в рамках антитерористичної боротьби, – заявив комісар ЄС з питань внутрішніх справ і питань міграції Дімітріс Аврамопулос.

«Безпека європейців повинна мати пріоритет, і ми в Єврокомісії думаємо над тим, чи варто нам поміняти нинішні правила відповідно до нової ситуації», – заявив він.

«Ми повинні відрізняти внутрієвропейські перевірки, які пов’язані з міграційною кризою 2015-2016 років, від тих, які будуть введені з міркувань безпеки», – додав Аврамопулос. Він також зауважив, що перебуває в постійному контакті з міністерствами внутрішніх справ країн ЄС, і додав, що «відкритий для нових пропозицій».

Перевірки на кордонах деяких країн – членів ЄС були вперше введені в вересні 2015 року в розпал міграційної кризи. На даний момент прикордонний контроль можливий тільки за спеціальним дозволом, оскільки систематичні перевірки в Шенгенській зоні заборонені. Нещодавно ФРН і Австрія виступили за продовження терміну дії контролю на кордонах.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування