Кілька мереж АЗС почали знижувати ціни на автогаз – експерт


Кілька мереж АЗС почали знижувати ціни на автогаз – експерт

Кілька мереж АЗС 29-30 серпня почали знижувати роздрібні ціни на скраплений газ, який використовується як автомобільне паливо, на 10-50 копійок за літр.

Про це повідомив аналітик консалтингової компанії UPECO, що спеціалізується на ринках енергоносіїв, Олександр Сіренко.

За інформацією UPECO, на 10 копійок за літр паливо подешевшало в мережах АЗС Glusco (і коштує 14,95 гривні за літр) і “Барс” (15,90 гривні за літр).

На 20 копійок за літр газ подешевшав в мережах АЗСРУР Груп” (16,79 гривні за літр), “Род-Ник” (16,19 гривні за літр), на 40 копійок за літр – в мережі Jazz Oil (15,39 гривні за літр) і на 50 копійок за літр до 15,99 гривні за літр на заправках “Енерджі Транс”. “Це тільки перші кроки. За два дні ціни знизилися тільки у регіональних операторів або в невеликих гравців.

Для істотного зниження необхідно, щоб ціни впали в найбільших мережах АЗС”, – сказав Сіренко, додавши, що за два дні середня вартість газу в Україні впала лише на 2 копійки за літр – до 16,01 гривні за літр. Також експерт зазначив, що почалося зниження цін в оптовому сегменті ринку.

Довідка Finance.UA:

  • За період з 18 по 21 серпня ціна автогазу в великих мережах АЗС у Києві зросла в середньому на 1,5 гривні за літр – до 14,99 гривні за літр.
  • За період з 23 по 28 серпня ціна на пропан підвищилася до 16,5 гривні за літр.
  • На початку червня СБУ викрила більшість імпортерів пально-мастильних матеріалів і скрапленого газу в масштабних фінансових махінаціях, проте в Кабміні спростовують вплив силовиків на ціну палива.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Кілька мереж АЗС почали знижувати ціни на автогаз – експерт» на Finance.ua - 5.0
В Контексті Finance.ua