Оборонний бюджет України-2018 буде не меншим, ніж 5% ВВП - Турчинов


Оборонний бюджет України-2018 буде не меншим, ніж 5% ВВП - Турчинов

Під керівництвом секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олександра Турчинова відбулося обговорення основних параметрів оборонного бюджету держави на 2018 рік.

За словами секретаря РНБО, формування оборонного бюджету відбувається відповідно до Стратегії національної безпеки України “і буде не меншим, ніж 5% валового внутрішнього продукту”.

“Ця позиція стає вже аксіомою для бюджетної політики нашої держави”, – підкреслив він.

О. Турчинов підкреслив, що оборонний бюджет 2018 року буде відрізнятися реалізмом, “де кожна запланована копійка має реальне наповнення”.

“Крім того, відмінністю цього бюджету є те, що основне його фінансування буде відбуватися за загальним фондом, який буде на рівні 156,4 млрд грн. Спеціальний фонд буде формуватися виключно на підставі пропозицій силових міністерств і відомств і складе близько 6,3 млрд грн. Тобто загальне фінансування повинно бути не меншим, ніж 162,7 млрд грн”, – зазначив секретар РНБО.

О. Турчинов підкреслив, що при плануванні бюджету необхідно чітко врахувати питання збільшення грошового забезпечення українських військовослужбовців.

“У першу чергу це стосується підвищення посадових окладів і окладів за військове звання”, – сказав він.

Крім того, під час наради було обговорено питання розвитку оборонної промисловості України.

За словами секретаря РНБО, необхідно значно підвищити ефективність роботи оборонних підприємств.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування