В Україні відкриють другий німецький завод


В Україні відкриють другий німецький завод

Німецька компанія Leoni AG, що має в Україні завод з виробництва кабельних мереж для автомобілів у м. Стрий (Львівська обл.), 29 вересня планує офіційно відкрити другий завод в Україні в м. Коломия (Івано-Франківська обл.), повідомив директор заводу Руслан Грем.

“На відкриття заводу запрошений президент України Петро Порошенко”, – сказав він.

Завод буде спеціалізуватися на виробництві кабельних мереж для провідних автобрендів, зокрема для автомобілів BMW. Обсяг інвестицій, вже вкладених в завод, складає EUR16 млн.

Як уточнив директор заводу, восени буде відкрита перша черга виробництва, а в подальших планах – відкриття чотирьох черг із збільшенням кількості працівників і площі виробництва.

“У Стрию, наприклад, загальна площа підприємства становить 64 тис. кв. м, а в Коломиї складе 35 тис. кв. м. Зараз на заводі у Стрию працює понад 7,5 тис. працівників, у Коломиї на першому етапі планується працевлаштувати 1 тис. працівників, до 2020 року – близько 5 тис. осіб”, – сказав Р. Грем.

Відповідаючи на запитання про те, чи відчуває компанія кадрову проблему, Р. Грем зазначив, що завдяки рекламним, маркетинговим та рекрутинговим акціям, проведеним працівниками підприємства, на сьогодні обидва заводи повністю забезпечені кадрами.

За його словами, заробітна плата на новому підприємстві складе близько 7-8 тис. грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування