Поліпшення рейтингу - позитив перед поверненням на ринок єврооблігацій - Dragon Capital


Поліпшення рейтингу - позитив перед поверненням на ринок єврооблігацій - Dragon Capital

Поліпшення рейтингу України є позитивною новиною напередодні планованого повернення уряду на ринок єврооблігацій.

Про це йдеться в коментарі інвестиційної компанії Dragon Capital.

“Впродовж останніх кількох років Moody’s був найбільш консервативним серед трьох рейтингових агентств щодо України. Зокрема, саме Moody’s першим знижував кредитні рейтинги держави у 2013-15 рр. і не поспішав повертати їх на передкризовий рівень після реструктуризації суверенного боргу. Після останнього підвищення рейтинг Moody’s залишається на дві позначки нижче рейтингів S&P і Fitch (B – із стабільним прогнозом). Частково це пов’язано з особливостями методології агентства, яка грунтується на річних даних і дозволяє вкрай обмежену суб’єктивну оцінку ситуації”, – йдеться у повідомленні.

У Dragon Capital відзначають, що, проте, залишається можливість для подальшого поліпшення агентством Moody’s рейтингу України (швидше всього, наступного року), за умови, що країна залишиться в програмі МВФ і продовжить нарощувати золотовалютні резерви.

Довідка Finance.ua

  • Рейтингове агентство Moody’s Investors Service підвищило кредитний рейтинг уряду України у національній та іноземній валюті на один рівень – до позначки Caa2, а також змінило прогноз із стабільного на позитивний.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування